Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Muzikantské žně letos slibují skvělou zábavu

Muzikantské žně letos slibují skvělou zábavu

XIV. ročník festivalu Frýdek-Místek „MUZIKANTSKÉ ŽNĚ„ se uskuteční ve dnech 16. 8. a 17. 8. 2013 na nádvoří frýdeckého ZÁMKU.


Program:

Páteční podvečer 16.8. na zámku bude patřit Žalmanovi a jeho kapele.Tato hvězda je ve F-M stálicí, vystupuje zde každý rok, má své věrné diváky. Koncert je vždy již v předstihu vyprodán. Přestože Muzikantské žně se konají převážně v Sokolíku, nechtěla jsem přerušit tradici a měnit tu pěknou atmosféru, která se tam vytvořila.
Pro sobotní hlavní program jsme oslovili hvězdy jako je Jarek Nohavica a Tomáš Klus, Blue efekt, Pavlu Jíšovou, Samsona Lenka, Vlastu Rédla , Vl. Mišíka a Suport lessbiens, přidáme naše umělce jako je René Souček, Kajkery aj. Snad se nám povede některé hvězdy získat a samozřejmě se vše odvíjí také podle financí, které dáme dohromady, určitě však připravíme skvělý program.
Večer po 22 hodině přejdeme do hospůdky U Arnošta, kde budeme pokračovat táboráku.

Muzikanti pak zůstanou hrát a zazpívat si s našimi diváky. Takto se nám daří každý rok propojit hvězdy, muzikanty a diváky, toto se oběma stranám moc líbí. Atmosféra je vždy vynikající, hvězdy zůstávají mezi námi. Seznamují se s novými mladými talenty a poté jim dále pomáhají prosadit se.

Je vždy zajištěno bohaté občerstvení, stánky nabízejí od palačinek, přes langoše, hamburgery, uzené, guláše a polévky i tradiční párky aj.

Muzikantské žně se od loňska staly součástí společenství nazvaném
Putování po festivalovém souhvězdí, kde jsou zařazeny větší známé akce z ČR, Polska a Slovenska.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA