Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Multikulturní Etno Night v M-klubu

Multikulturní Etno Night v M-klubu

M-klub ve Valašském Meziříčí pořádá v pozdní večer, prvního máje vystoupení mnoha rozličných účinkujících, kteří v rámci Etno Night představí svůj multikulturní repertoár. Návštěvníci se tak mohou těšit na romský taneční soubor Cikne Čhave, Veroniku Kačovou, djembe bubeníky Kubuku a uskupení Vlčí Mág. Začátek je v osm hodin večer.


 

První květnový sváteční den bude v M-klubu hýřit pestrým multikulturním programem. V průběhu se představí bubenický djembe soubor Kubuku, který svými rytmy roztančí i romský taneční soubor Cikne Čhave. Ten vede Veronika Kačová, jež v další části večera zazpívá tradiční romské balady. Dále vystoupí uskupení Vlčí Mág, který je zajímavou fúzí hry na didgeridoo, zpěvu, perkusí a akordeonu v libých meditativních tónech či naopak silně temperamentních a rytmických melodiích. Při takové noci plné zajímavých účinkujících nesmí chybět ohnivá show, o kterou se postarají polští O-pal.

Vstupné na multikulturní Etno Night prvního května v M-klubu je 80 Kč jak v předprodeji, tak i na místě.Autro: (smo#2015)

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA