Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Moravské osobnosti zahájí čepování piva Radegast Extra Hořký

Moravské osobnosti zahájí čepování piva Radegast Extra Hořký

Nový pivní speciál Radegast Extra Hořký, první v historii pivovaru Radegast, míří za svými spotřebiteli do stovek hospod a restaurací po celé Moravě. Jeho čepování zahájí ve čtvrtek 6. ledna v 18:00 hod. moravské osobnosti v čele se zlatými olympioniky Jiřím Raškou a Davidem Moravcem.


Radegast Extra Hořký načepuje osm osobností na sedmi různých místech Moravy ve stejnou chvíli.

Nový speciál od nošovických sládků Radegast Extra Hořký je unikátní vyšší dávkou chmele – žateckého poloraného červeňáku, což je chmel nejvyšší kvality. „Nový speciál patří k nejvíce hořkým pivům na českém trhu. Přes svou vysokou intenzitu však zůstává hořkost příjemná a je vhodně doplněná bohatou sladovou chutí,“ přiblížil chuť nového piva manažer pivovaru Radegast Ivo Kaňák.

Čepování piva Radegast Extra Hořký bude oficiálně zahájeno ve čtvrtek 6. ledna v 18 hod., a to hned v sedmi moravských městech najednou.

Do ostravské restaurace U doktora v pasáži Vesmír dorazí bývalý hokejista Vladimír Vůjtek a kapitán vítkovických hokejistů Jiří Burger. V Radegastovně ve Frenštátě pod Radhoštěm načepuje první Radegast Extra Hořký zlatý olympionik Jiří Raška. Podobně tomu bude i v Orlové, kde v Centru přivítají hokejistu Davida Moravce. Osobnosti spustí výčepní kohouty ve všech městech v jeden okamžik. Po oficiálním zahájení čepování pak budou připraveny se podepsat fanouškům či se s nimi vyfotit.

„Speciální pivo uvařil Radegast poprvé ve své historii. Jsme velmi rádi, že k tak významné události, jako je zahájení čepování piva Radegast Extra Hořký, přijali pozvání praví moravští chlapi, z nichž mnozí jsou skutečnými legendami,“ řekl manažer značky Radegast Pavel Kmínek. Nový speciál je k dostání nejen v hospodách, ale také v lahvové variantě v prodejnách.

Seznam míst, kde se uskuteční oficiální zahájení čepování piva Radegast Extra Hořký a jména osobností, které jej provedou:

Ostrava - U Doktora (pasáž Vesmír) - Vladimír Vůjtek – býv. hokejový reprezentant, Jiří Burger – kapitán HC Vítkovice Steel

Frenštát p. R. - Radegastovna - Jiří Raška – olympijský vítěz

Orlová - Centrum - David Moravec – olympijský vítěz a mistr světa

Vsetín - Zimní stadion - Alexej Jaškin – člen zlaté vsetínské hokej. dynastie

Olomouc - Radegastovna - Richard Brančík – kapitán HC Olomouc

Havířov - Tipsport bar - Jan Maruna – útočník HC AZ Havířov

Val. Meziříčí - Na vyhlídce - Přemysl Vašut – kapitán HC Bobři V.M.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA