Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Monkey Business přivezou do Valmezu své recyklační turné

Monkey Business přivezou do Valmezu své recyklační turné

Známá česká kapela Monkey Business, která slaví čtrnácté narozeniny, přijede do Valašského Meziříčí v rámci letošního koncertního turné Vyznavači dobrých mrvů. Nový koncertní program je ve znamení recyklace, což dokazuje také doprovodná formace Recyklas. Koncert se uskuteční v M-klubu v pátek 3. října od 20 hodin.


 

Nové recyklované turné odstartovali Monkey Business již na jaře tohoto roku koncertem v Jihlavě. Celkem čítá na dvacet koncertů, jejichž první polovinu zakončili v květnu v Praze. Podzimní část turné, s názvem Vyznavači dobrých mrvů odstartuje právě koncertem ve Valašském Meziříčí. Přestože spolu hrají již čtrnáct let, jejich uskupení se zásadně nezměnilo. Sedmero členů Roman Holý, Matěj Ruppert, Tonya Graves, Ondřej Brousek, Olda Krejčoves, Pavel Mrázek a Martin Housek se stále ubírají tou správnou cestou. Vše dokazuje čtrnáct cen Akademie populární hudby Anděl a neutuchající zájem věrného publika.
Naposledy se Monkey Business představili Valmezu v rámci šňůry Štěstí postmoderní doby na jaře loňského roku, kdy propagovali své sedmé studiové album Happiness of Postmodern Age. Letošní turné je věnováno tomu nejlepšímu, co kapela za svou historii vytvořila. Na koncertu uvede také zrecyklovanou verzi skladby Intercooler, ve které přenáší princip recyklace do hudební hříčky. Účast na koncertech potvrdila řada zajímavých hostů jako Petr Marek, Wabi Daněk, Albert Černý, Mucha či Rytmus. Kdo z nich přijede do Valašského Meziříčí je prozatím ve hvězdách, ale určitě je se na co těšit.
Speciálním hostem koncertní šňůry je formace Recyklas. Čtveřice bubeníků předvede v M-klubu svou originální bubenickou show na barevné popelnice pro tříděný odpad a další materiály, které do popelnice patří. Sám Matěj Ruppert o nich říká: "Recyklas jsou správní showmani a dobří muzikanti. A navíc díky jejich bubnování na barevné popelnice pochopíte, že třídit a recyklovat má smysl!"
Vstupenky na říjnový koncert Monkey Business jsou k dostání v předprodeji v Turistickém informačním centru ve Valašském Meziříčí a online na stránkách Kulturního zařízení města Valašského Meziříčí www.kzvalmez.cz. (smo#2014)

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA