Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Martin Chodúr zasadí nový Hrášek….

Martin Chodúr zasadí nový Hrášek….

Valašské Meziříčí Půda pro sázení nového Hrášku začíná být připravená, čekáme již pouze na to, než opadne sníh, mrazy a bude se sadit! Znovuzrozený festival Hrachovka 2010 chystá mnoho příjemných novinek i vynikajících interpretů. 


Mezi horké aktuality patří přislíbené vystoupení první Československé Superstar – Martina Chodúra. Tento mladý hudební talent vystoupí na festivalu, spolu se svou nově sestavenou kapelou špičkových českých i slovenských hudebníků. Zahraje skladby z připravovaného alba i písně, které zazněly v Superstar. „Dlouho jsme se rozhodovali, zda Martina zařadit do programu, nakonec jsme došli k závěru, že nejde o klasickou komerční rychlokvašku, ale o člověka s bohatou hudební historií a obrovským talentem, který si zaslouží vystoupit na hudebním festivalu,“ komentuje Bára Černá, managerka festivalu.
Mezi další potvrzené interprety, kteří se na Hrachovce objeví, patří – Polemic, Cocotte Minute, Michal Hrůza, Charlie Straight, Eddie Stoilow, Narcotic Fields, Jan Budař a Eliščin Band, Žlutý pes, The Plastic People of The Universe, Airfare, Innocens, DJs Philip TBC a Sayko a spousta dalších. Kompletní program bude zveřejněn
nejpozději za měsíc.
Pořadatelé přichystali pro zájemce o vstupenky několik bonusů. Pokud si koupíte vstupenku od 1. února do jeho konce na webu festival.hrachovka.com a budete mezi prvními 10, obdržíte originální podepsané CD Airfare – Hotel Moscow či Do You Like My Shit? a CD Innocens, dalších 100 pak bude oceněno originálním CD Airfare – Airfare a CD Innocens. Chystá se také Valentýnská akce. Bude zahájena 8. 2. 2010. Zákazník, který si ten den koupí padesátou vstupenku přes webové stránky Hrachovky, vyhrajete 13ti denní zájezd pro dvě osoby do italského Gargána. Podrobná pravidla soutěže budou uvedena na webových stránkách festivalu.
Pořadatelé se postarali o širokou síť míst, kde lze vstupenku zakoupit, přesný seznam naleznete na webových stránkách festivalu v sekci vstupenky -lokální předprodej. Je možné se stát lokálním prodejcem vstupenek a vysloužit si tak volný vstup na festival nebo opět zájezd do Gárgána. Zájemci se mohou hlásit zde lokalniprodej@seznam.cz. Kromě klasických vstupenek bude v prodeji i omezené množství VIP karet, za cenu kolem 1000 Kč. VIP návštěvník bude mít možnost nahlédnout do zákulisí festivalu, dostane občerstvení a dárkový balíček.
Nejčerstvější informace mohou příznivci najít na Facebook profilu Hudební festival Hrachovka nebo na výše zmíněných webových stránkách.

KONTAKTY
Barbora Černá
GSM: 607852367
Email: barbora.cerna@hrachovka.com
festival.hrachovka.com

Terezie Diehlová
GSM: 608460777
Email: terezie.diehlova@hrachovka.com

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA