Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Lázně zahajují sezónu bohatým programem

Lázně zahajují sezónu bohatým programem

Nejvýznamnější akce roku v Priessnitzových léčebných lázních v Jeseníku už bere za kliku! Slavnostní zahájení lázeňské sezony 2015 vypukne v pátek 15. května a potrvá do neděle 17. května.


 

Návštěvníci se mají i letos na co těšit. V nabitém programu nebudou chybět taneční vystoupení, koncerty či zdravice samotného zakladatele lázní Vincenze Priessnitze. Třetím rokem se v rámci slavnosti uskuteční také Den dřeva a pramenů, při kterém se celé rodiny mohou zúčastnit ekovýchovně sportovních her v okolí Studničního vrchu nad areálem lázní.

Lázeňskou sezonu zahájí také lázně v Horní Lipové, a to již v sobotu 2. května. Bohatý program zahrnuje například tradiční golfový turnaj nebo oblíbené odemykání potoka, které začne ve 13 hodin, kdy se do studené horské vody ponoří odvážní otužilci.

Den plný zábavy chystá pro širokou veřejnost i další významný lázeňský komplex v Jeseníkách – Horské lázně Karlova Studánka. Nabitý program zde odstartuje 23. května v 10 hodin dopoledne, kdy zde začne jarmark originálních produktů Jeseníky. Na své si přijdou děti, které si mohou zařádit na skákacím hradu, projet se na koních či vyzkoušet jedinečný aquazorbing. Večer se pak mohou návštěvníci i obyvatelé Karlovy Studánky těšit na velkolepou taneční zábavu.

 

 

Zdroj: NavštivteJeseníky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA