Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Lázně s nejčistším vzduchem zahájí sezónu

Lázně s nejčistším vzduchem zahájí sezónu

V sobotu 23. května odstartují novou sezónu horské lázně Karlova Studánka. Věhlasná akce láká na atraktivní program, který začne již v 10 hodin tradičním jarmarkem originálních produktů Jeseníky.Akce může být bezvadným výletem pro rodiny s dětmi. Nejenže si užijí spoustu zábavy, ale stráví den v prostředí, kde je nejčistší vzduch v České republice. 


„Z bohatého programu si vyberou hlavně děti, vyzkoušet si mohou oblíbený aquazorbing, jízdu na koních, připraven pro ně bude i skákací hrad a spousta dalších atrakcí. Večer pak proběhne ve znamení velkolepé taneční zábavy," vypočítává z nabídky Lenka Dusová ze Sdružení cestovního ruchu Jeseníky.
 


Horské lázně Karlova Studánka se nachází v malebné krajině u města Bruntál v těsné blízkosti nejvyšší hory Jeseníků. Pyšní se nejen nejčistším vzduchem u nás, ale zároveň patří mezi nejvýše položené lázně v ČR. Návštěvníky jistě nadchne unikátní architektonický styl horského městečka. Lázně jsou místem pro odpočinek i aktivní dovolenou a nabízí velké množství lázeňských a wellness procedur.

 

 

Zdroj: NavštivteJeseníky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA