Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Kulturní léto zpestří prázdninové dny ve Valašském Meziříčí

Kulturní léto zpestří prázdninové dny ve Valašském Meziříčí

Kulturní zařízení města Valašského Meziříčí připravuje na letní měsíce červenec a srpen další ročník Valašskomeziříčského kulturního léta. Pestrý program složený převážně z koncertů, na které je vstup zdarma, najde jako v předchozích letech domov v Amfiteátru v parku zámku Kinských s případnou mokrou variantou ve velkém sále KZ. 


Občané města Valašské Meziříčí, okolních vesnic i jeho návštěvníci se po dobu obou prázdninových měsíců mohou těšit každý týden na bohatý program, který nabídne Kulturní léto 2015. Plánované koncerty jsou tak jako v předchozích letech situované většinou na čtvrteční podvečery. Hned ze startu jej zahájí revivalová skupina britských The Beatles, Brouci Band 2. července a o týden později je vystřídá známá zpěvačka Heidi Janků v pořadu plném tance a soutěží nejen pro děti. Konec měsíce, přesně 30. července bude patřit hudebníku Evženu Hofmannovi z kapely Kryštof, který se svým seskupením Made in 60’s složí v prostředí Amfiteátru hold rockovým šedesátkám.

 

Srpnovou polovinu Kulturního léta zahájí ve čtvrtek 6. jedinečná zpěvačka spirituálů Irena Budweiserová společně s kytaristou Janem Vančurou a kapelou Plavci, na kterou další týden naváže hudební soubor Melody Gentlemen z Lednice v pořadu Každý tančí swing. Příznivci dechové hudby se mohou tradičně těšit na letní vydání pořadu Sejdeme se při dechovce, kde hostem Dechové hudby města Valašské Meziříčí bude Partutovjanka z Partutovic u Hranic na Moravě. Výjimečně ve středu se 26. bude konat koncert nejznámějších šansonů a písní z repertoáru Hany Hegerové v podání Dáši Čočkové v programu Levandulová aneb pocta Haně Hegerové.

Valašskomeziříčské kulturní léto opět doplní Výstava patchworkových přikrývek na I. nádvoří zámku Žerotínů v pátek a sobotu 21. a 22. srpna a také známý pořad československé lidové televize Šlágr Veselá trojka Pavla Kršky, na který je vstupné 220 Kč. Chybět nebude ani promítání letního kina poslední dva srpnové týdny. Podrobný program s více informacemi bude průběžně aktualizován na internetových stránkách Kulturního zařízení www.kzvalmez.cz.

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA