Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Klub Akord ožívá

Klub Akord ožívá

Oblíbený Klub Akord, který spolu s celým Domem kultury prochází poslední fází rozsáhlé rekonstrukce, po dvouleté odmlce opět ožívá. Pod jeho současnou výzdobou se podepsali talentovaní studenti Fakulty umění Ostravské univerzity. Zájemci o zhlédnutí tohoto netradičního uměleckého počinu si musí pospíšit, ve finále budou studentská díla coby kulturní dědictví budoucím generacím překryta dřevěným obložením.


 

„Našim návštěvníkům klubová atmosféra velmi chyběla, urychlení prací však nebylo v našich silách. V současnosti si už můžeme klubu všichni do sytosti užívat, byť pouze v dočasném kabátě. Pojetí studentů výtvarné školy je opravdu velmi originální a odvážné, návštěvníci se v Akordu cítí doslova jako v lázních,” usmívá se Taťána Kunzová, manažerka pro obchod a program.

 


Již tradičně můžeme v Klubu Akord očekávat velice pestrý program. Od pravidelných poetických či hudebních večerů, přes divadelní představení menších forem, besedy a tematické večery, autorské kusy, až po zajímavé kapely různých hudebních žánrů.

Okouknout image znovuotevřeného klubu mohou milovníci plesového víření už v pátek 6. března na Mafiánském večírku či na Jarním  erotickém plese, který letos zahalí Akord do sexy oparu v sobotu 21. března. Od dubna se do Klubu vrací velmi oblíbený pořad Senior klub a 19. dubna si přijdou na své děti, při klubové premiéře pohádky Divadla tety Chechtalíny - O pejskovi a kočičce. Dne 24. dubna se Akord klub otřese v základech na Rockotéce rádia Čas Rock pod taktovkou Dr. Riff Live. V květnu 2015 se v klubu rozjede pravidelný pořad Tančírna, kde si, jak název napovídá, vášniví tanečníci všech věkových kategorií budou moci procvičit své v tanečních naučené taneční kreace.

„Je fajn, že se konečně zase bude něco dít jinde než v centru. Nejlidnatější část Ostravského Jihu si klubovou scénu rozhodně zaslouží,“ komentuje Lenka Lidvinová, dlouholetá zaměstnankyně Akordu a zároveň obyvatelka Ostravy-Zábřehu.

Bližší info na www.dk-akord.cz

 

 

Autor: Lucie Bergerová

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA