Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Kapela Crash Road finišuje s novým CD a od září jede celorepublikové tour

Kapela Crash Road finišuje s novým CD a od září jede celorepublikové tour

Brněnská kapela Crash Road není v hudebním světě žádným nováčkem. Kromě spousty vyhraných soutěží jako např. „Radegast líheň“, „Česká rocková liga“ či umístění se na druhém místě v televizní soutěži „Živák“, která běžela na TV Public, má za sebou také vystoupení na stovce koncertů či festivalů.


Kapela vznikla v roce 2007. Od vzniku Crash Road jste je mohli spatřit či slyšet například na nejznámějších festivalech jako Masters of rock, Colours of Ostrava, Basinfirefest, na různých slavnostech měst, na samostatných koncertech a na spoustě dalších akcí. Kromě vystoupení jste kapelu mohli také vidět například v hudebních časopisech, kde se o ní poslední dobou dost často píše.
Kapela momentálně hlásí vznik nové desky a k ní samozřejmě nesmí chybět turné, kde na pódiu vystoupí se stejně nadanou kapelou Last Time z Moravské Třebové. V některých městech se na pódiu objeví i další hosté.
Turné má název NETWOR tour 2012. A kde se vlastně můžete na Crash Road těšit?
Města, kluby a termíny tour 2012: Brno – hudební klub Melodka – 7. 9. 2012 Praha – hudební klub Rock Cafe – 13. 9. 2012 Ostrava – hudební klub Barrák – 14. 9. 2012 Jihlava – hudební klub Ježek – 27. 9. 2012 Olomouc – hudební klub Scube – 28. 9. 2012
Pokud hudbu kapel Crash Road či Last Time neznáte, připravili jsme pro Vás speciální prezentační album na http://www.youtube.com/playlist?list=PL058409771BE2718E, kde najdete to nejlepší z jejich šuplíku.
Vstupné na všech zastávkách bude činit 99, - a koncerty začínají ve 20:00 hod. Na prvních 100 návštěvníků čekají na každém koncertu také ke vstupence dárky.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA