Úvodní strana » Zajímavosti » Ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou

Ideální místo nejen pro rodinnou dovolenou

V ekologicky čisté krajině horského masívu Králický Sněžník (1.424 m.n.m.), uprostřed divoké romantické přírody, na dosah pramene řeky Moravy, poblíž unikátní oblasti evropského trojrozvodí leží nově zrekonstruovaný Horský hotel Sněženka***.  


Rodinný podnik v Hynčicích pod Sušinou nabízí celoroční ubytování i stravování, a to s cílem dělat lidi šťastnějšími. Jeho výhodou je kvalitní zázemí, včetně vyhřívaného krytého bazénu, wellness služeb, možnosti zábavy i za nepříznivého počasí.

Přesto, že prostředí hotelu je cíleně budované pro rodiny s dětmi, Sněženka je velmi vhodná pro pořádání firemních akcí na míru. Hotel je také vyhledáván dětskými kolektivy pro školy v přírodě. Nejen hoteloví hosté mohou využít různé druhy zábavy, například projížďku na elektrickém vozítku Segway Jeseníky tours.


Hotel Sněženka se také zapojil do Iniciativy Ochutnejte Jeseníky. „Většina pokrmů se zde připravuje domácím způsobem bez zbytečnýc umělých přísad. Pro kuchaře není problém po dohodě připravit hostovi bezlepkové jídlo či jiný dietní pokrm. Novinkou v jídelníčku je BIO pohanková palačinka s horkým lesním ovocem, takže si strávníci mohou zamlsat zdravě,“ doplňuje koordinátorka iniciativy Ochutnejte Jeseníky Lenka Dusová.

V blízkosti Sněženky je lyžařská sjezdovka a trasy pro běžecké lyžování, cyklo i pěší turistiku.

 

Zdroj: elektronický zpravodaj NavštivteJeseníky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA