Úvodní strana » Aktuality » Událo se » HRÁŠEK JE ZASAZEN!!

HRÁŠEK JE ZASAZEN!!

TISKOVÁ ZPRÁVA 23. 4. 2010 V pátek 16. 4. 2010 pořadatelé hudebního festivalu Hrachovka slavnostně zasadili nový Hrášek. Kromě ceremoniálního křtu Hrášku provázeli diváky večerem 4 skvělí hudební interpreti. Jako první se na podiu představila kapela Bugaboo, pocházející z části přímo z Hrachovce.


Následovalo osobité vystoupení současné rádiové hvězdy Xindla X s kapelou.
Publikum roztančila a rozdováděla jedna z českých punkových legend Volant. O skvělou tečku na závěr a se postarala kopřivnická SKA kapela TATROSKA, svými houpavými rytmy oblečeni skotských kiltech i přes pozdní hodinu uvedli publikum do varu.
„Návštěvníků nebylo tolik, kolik jsme si vzhledem ke skladbě dramaturgie očekávali, ale akce byla i přesto velmi příjemná a myslím, že všichni, kteří přišli, odcházeli spokojeni a snad se brzy rádi vrátí,“ uvedla manažerka festivalu Terezie Diehlová.
Všichni návštěvníci měli možnost zasadit svůj vlastní Hrášek a spousta jich tak skutečně učinila. Fotky všech zasazených můžete najít na facebook profilu hudební festival Hrachovka. O sazeničky se budou pořadatelé starat a dále je monitorovat. Fotky z akce naleznete na www.vychytane.cz v sekci fotoreporty.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA