Úvodní strana » Aktuality » Událo se » HRÁČI BANÍKU ODPRACUJÍ PROHRANOU SÁZKU

HRÁČI BANÍKU ODPRACUJÍ PROHRANOU SÁZKU

Alespoň 14 bodů za 10 odehraných zápasů. Tak zněla dohoda mezi trenérem Baníku Ostrava Martinem Pulpitem a manažerem značky Radegast Martinem Troupem před poslední třetinou nejvyšší fotbalové soutěže.


Příděl bodů na kontě Baníku se nakonec zastavil na číslovce 7, což nakonec stačilo k záchraně. I když Pulpit u mužstva skončil, hráči však vzali sázku chlapsky na sebe a rozhodli, že závazek dodrží a budou čepovat. A to ve středu 26. června od 18 hod. v legendární pivnici Parlament v Ostravě-Porubě.

„Ačkoli se sázel trenér, brali jsme to jako slib celého týmu fanouškům. Proto jsme ani chvilku neváhali a dohodli se, že to vezmeme na sebe. Navíc každé setkání s našimi příznivci je vždycky skvělým zážitkem,“ řekl hráč Baníku Martin Lukeš, který se v Parlamentu také postaví za pípu. Střídat se bude se spoluhráči Václavem Svěrkošem a Michalem Bártou.

Přístup hráčů potěšil vítěze sázky Martina Troupa: „Hráči mi udělali radost. Postavili se k tomu čelem jako správní chlapi. Věřím, že to fanoušci ocení a dorazí jich co nejvíc.“

Místo, kde Baníkovci splní za svého trenéra slib fanouškům, nebylo vybráno náhodně. Pivnice Parlament v Porubě je místem setkávání baníkovských fanoušků. Právě tady vznikly nápady na choreografie, které Baník a jeho fanoušky proslavily daleko za hranicemi Moravy.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA