Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Hokejisté Vítkovic zahájí čepování nového piva Radegast Temně hořký

Hokejisté Vítkovic zahájí čepování nového piva Radegast Temně hořký

Pivnice Assen v Ostravě-Zábřehu bude místem, kde hráči HC Vítkovice Steel oficiálně zahájí čepování nového piva Radegast Temně Hořký. Ve středu 5. prosince v 18 hodin se za pípu postaví Michal Barinka, Roman Szturc a Ondřej Roman. Fanoušci se mohou těšit na osobní setkání s hráči a autogramiádu.  


Radegast Temně Hořký je první polotmavé pivo v historii této značky. Je výrazně hořké, což je typické pro všechna piva Radegast. Díky unikátní kombinaci sladů a vyššímu dávkování chmele má nezaměnitelnou plnou chuť a jantarovou barvu. Nové pivo se bude čepovat ve stovkách hospod po celé Moravě a k dispozici bude také v lahvích v obchodech.

O načepování prvního piva se v Ostravě postarají hráči HC Vítkovice Steel. „Radegast dlouhodobě podporuje moravské hokejové kluby a před pár týdny se stal také oficiálním pivem Tipsport Extraligy. Proto jsme k představení nového piva pozvali hokejové hvězdy. Věřím, že fanoušci využijí příležitosti potkat se s hráči a dát si s nimi novou lahůdku od našich sládků,“ pozval vítkovické příznivce marketingový manažer Plzeňského Prazdroje Karel Kraus.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA