Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Galvas nosí převratnou novinku v extralize – helmu se zabudovanou kamerou

Galvas nosí převratnou novinku v extralize – helmu se zabudovanou kamerou

Historický hokejový okamžik, unikátní pohled na hru a další zpestření hokejových přenosů. I tak lze mluvit o kameře v helmě. Poprvé v české hokejové historii byla použita v nedělním utkání TELH během zápasu Třince s Libercem. Kamera zabudovaná v helmě snímá hru tak, jak ji bezprostředně vidí a zažívá hráč. Konkrétně ji nyní nosí největší bojovník extraligy a vedoucí muž statistiky Radegast index Lukáš Galvas.


 

Jaká je při extraligovém hokeji atmosféra přímo na ledě, jak hráči dávají najevo emoce, jak vypadá střet se soupeřem z pohledu hráčů, jaké to je lehnout si do střely proti letícímu puku nebo jak neskutečně rychlá je celá hra? Také o tom občas přemýšlíte a chtěli byste alespoň na chvíli zažít pocity profesionálního hráče a být svědkem rozhodujících situací, a to ideálně bez jediného šrámu? Radegast, oficiální pivo TELH, ve spolupráci s ČSLH to za vás vyřešil.

Jako první tuto novinku nosí Lukáš Galvas (HC Oceláři Třinec), který se stal největším bojovníkem extraligy za měsíc říjen. Kamera v helmě není na první pohled vidět, ale je integrovaná přímo do jeho zelené helmy pro nejlepšího hráče Radegast index.

„Helmu se zabudovanou kamerou jsme důkladně testovali, takže se stejně jako fanoušci těším, až uvidím výsledek z ostrého zápasu,“ komentuje novinku Lukáš Galvas. „Dokonce nevím o tom, že by něco podobného bylo k vidění v cizině, takže pro hokejové fanoušky to bude skutečně unikátní pohled na hru,“ myslí si hráč, který jako první v extralize nasadil při ostrém utkání na hlavu helmu s kamerou.

Kameru v helmě bude vždy pravidelně nosit Radegast index hráč měsíce. Záběry budou k vidění v České televizi, na oficiálních kanálech hokejové extraligy a také na Facebooku Radegast.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA