Úvodní strana » Zajímavosti » Filmový klub Vsetín zahajuje podzimní sezonu dárkem pro své členy

Filmový klub Vsetín zahajuje podzimní sezonu dárkem pro své členy

První představení podzimní sezony Filmového klubu - výborná komedie Wese Andersona nazvaná Grandhotel Budapešť ve středu 10.9. od 19:30 hodin– bude pro členy klubu zcela zdarma. 


Tuto nabídku mohou využít jak stávající členové, tak ti, kteří o členství teprve uvažují. Průkaz Filmového klubu Vsetín v ceně 60 Kč lze koupit kdykoliv k pokladně kina Vatra, třeba i těsně před představením. Držitel průkazu má pak slevu i na další představení a akce Filmového klubu ve Vsetíně i v jiných filmových klubech po celé republice, které jsou sdruženy do Asociace českých filmových klubů.

Podzimní sezona Filmového klubu nabízí celkem 7 běžných projekcí. Kromě zahajovacího Grandhotelu Budapešť, to bude nový snímek Woodyho Allena Kouzlo měsíčního svitu, ambiciózní projekt Richarda Linklatera Chapectví, svérázný pohled na film noir Detektiv Down, špionážní thriller Nejhledanější muž – poslední hlavní role Philipa Seymoura Hoffmana a polské retro drama Ida. 115 let od narození Alfreda Hitchcocka připomeneme jeho výtečným dílem Na sever severozápadní linkou.

Filmový klub se bude podílet také na pravidelné filmové přehlídce ke Dni vzniku československého státu, která pod názvem Ať žije republika! proběhne ve dnech 28.-29. října. Plánováno je uvedení nově restaurované digitální kopie oscarového snímku Ostře sledované vlaky a dokumentu Magický hlas rebelky o Martě Kubišové. Rovněž promítneme opomenuté nové české filmy Pojedeme k moři, Parádně pokecal a Zakázané uvolnění.

Poslední listopadový víkend (29.-30.11.) se uskuteční další Balkánské filmové návraty s podtitulem Cinema Montenegro 2. Bude se jednat o přehlídku černohorských filmů, které se nevešly do programu Vsetínského filmového maratonu.

Filmový rok 2014 zakončíme obvyklým Silvestrovským filmovým dýchánkem. 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA