Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Festival YOUTH4YOUTH představí již po 7. mladé ostravské talenty

Festival YOUTH4YOUTH představí již po 7. mladé ostravské talenty

Ostrava opět ožije kulturou mladých lidí. Dne 21. září skončilo přihlašování účastníků na již 7. ročník festivalu YOUTH4YOUTH a organizátoři sestavili pestrou přehlídku autorských uměleckých počinů lidí ve věku do 23 let. Akce proběhne 25. 10. 2014 v ostravských klubech Cooltour a Marley.


Letos se můžete těšit například na začínající autorské kapely. Mezi vystupujícími se objeví Cocaine Party, Echo Message, nebo Artificial life. „Tento rok se nám opět přihlásilo mnoho různorodých kapel. Bohužel jsme byli nuceni z kapacitních důvodů některé z nich nepřijmout, což nás samozřejmě mrzí.“ komentovala obsazenost programu a velký zájem o festival organizátorka Barbora Urubová.
 


Ale festival není jen hudbě. „Realizační tým chystá pro návštěvníky tradiční galerii, kde se uskuteční výstava fotografií, workshop swingu a nově také Art koutek, kde si budete moct vyrobit buď placky např. s logem festivalu či tašku s vlastním motivem,“ upřesnil další z organizátorů Ondřej Strakoš.
Jako lákadlo pro návštěvníky letošního ročníku si organizátoři připravili akci „Pro lidi, kteří si koupí lístek v předprodeji, máme připravenou kofolu u vstupu zdarma“.
Tento neobvyklý jednodenní festival, realizovaný neziskovou organizací YMCA Ostrava Poruba, se zaměřuje na kulturní aktivity mladých lidí na Ostravsku, jejich kreativitu a nabízí jim prostor pro seberealizaci v profesionálním prostředí. Akce vytváří prostor pro prezentaci nejrůznějších uměleckých odvětví. Jsou vítány hudební a divadelní skupiny, výtvarníci, tanečníci, DJs, ale třeba i módní návrháři či vypravěči vtipů apod.
Akce se koná v sobotu 25.10. od 16:30 do 23:00 hodin v klubu Marley a Cooltour na ostravské Černé louce. Vstupné je symbolických 80 Kč. Další informace naleznete na facebookových stránkách festivalu nebo na oficiální FB události – 7. ročník festivalu Youth4You(th)!!!

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA