Úvodní strana » Zajímavosti » Fešák pes aneb Punťa šou

Fešák pes aneb Punťa šou

Je před námi další ročník velmi oblíbené rodinné soutěže s názvem Fešák pes aneb Punťa šou, která se tentokrát uskuteční již v neděli 15. června 2014 od 15.00 hodin v Panské zahradě. Akci pořádá Dům kultury Vsetín společně s Alcedem - střediskem volného času a Městem Vsetín.


Soutěž je určena pro všechny majitele čtyřnohých miláčků všech plemen včetně kříženců od věku
6 měsíců. 
 
„Soutěže se mohou zúčastnit pouze zvířata zdravá s platným očkovacím průkazem. Vyřazeny budou březí, kojící, hárající feny a psi s kupírovanýma ušima,“ upozornila Eva Liďáková z domu kultury a doplnila: „V soutěžním areálu musí být psi na vodítku a dle potřeby s náhubkem. Nelze používat stahovací obojky, elektrické obojky nebo obojky s ostny.“
 
Účastníci poměří své dovednosti ve čtyřech kategoriích. Ty jsou rozděleny podle věku doprovodu a absolvovaného výcviku psa.
 
„Hodnotit se bude základní poslušnost psa a celkový dojem dvojice,“ pokračovala Liďáková. Odborná porota udělí cenu také za nejoriginálnější psí kousek ve volné disciplině.
 
Startovné činí 30 korun a na každého účastníka soutěže čeká drobný dárek od firmy Candy, výrobce kanadského krmiva pro psy. Nejúspěšnější soutěžící budou navíc odměněni věcnou cenou a diplomem. Součástí akce bude také ukázka psího sportu agility, kdy pes předvádí svou šikovnost na nejrůznějších překážkách dle pokynů svého psovoda.
 
Kapacita soutěže je omezena na 30 psích účastníků. Proto neváhejte a odevzdejte vyplněnou přihlášku předem na některé z těchto míst: Dům kultury Vsetín, Informační centrum Vsetín a Alcedo - středisko volného času. Přihlášky jsou ke stažení na webových stránkách www.dkvsetin.cz.
 
V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.
 
Bližší informace: Eva Liďáková, tel.: 575 755 210, 604 481 405

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA