Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Fanoušci se utkají s osobnostmi havířovského hokeje

Fanoušci se utkají s osobnostmi havířovského hokeje

Radegastův souboj v hokejových dovednostech vypukne v sobotu v přestávkách druholigového zápasu mezi Havířovem a Frýdkem-Místkem.


Deset osobností havířovského hokeje se utká s deseti fanoušky „azetu“. V první přestávce budou soutěžit v buly, druhou pauzu pak ovládne souboj v tvrdosti střely, kterou změří speciální radar.

Sobotní duel mezi Havířovem a Frýdkem-Místkem začne na havířovském zimním stadionu v 18:00 hod. Před jeho začátkem vstoupí bývalé hvězdy „azetu“ do síně slávy havířovského klubu. „Věřím, že fanoušci přijdou ocenit úsilí bývalých hráčů, kteří pro hokej v Havířově mnoho udělaly. Díky Radegastu také uvidí originální souboj týmu osobností s fanoušky, což bude určitě výborná zábava,“ pozval fanoušky na stadion generální manažer AZ Havířov Martin Potočný.

Tým fanoušků je složen z příznivců havířovského klubu, kteří se nejrychleji přihlásili na stránkách Radegastu. V první přestávce druholigového zápasu čeká každého z nich souboj proti jedné osobnosti v buly. Druhou přestávku pak zpestří soutěž v tvrdosti střelby, kterou změří radar.

„Cílem Radegastu, který fandí moravskému hokeji, je přinášet fanouškům zábavu. Věřím, že Radegastův souboj osobností s fanoušky bude pro všechny diváky v hledišti skvělým zážitkem,“ řekl Pavel Kmínek, manažer značky Radegast.

Složení týmu osobností: Cepek, Turek, Cienciala, Valerian, Stonavský, Kliment, Kubala, Bariš, Nebyla, Maršálek.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA