Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Fanoušci Baníku se potkají s hráči v osmi hospodách

Fanoušci Baníku se potkají s hráči v osmi hospodách

Do sedmi hospod v Ostravě a jedné ve Vratimově vyrazí ve čtvrtek 10. října v 17 hod. celkem 16 hráčů Baníku Ostrava. Zúčastní se taktické porady s týmy fanoušků a štamgastů, kteří budou reprezentovat své hospody na Turnaji snů na Bazalech.


Šanci setkat se s hráči a pobavit se s nimi o fotbale a Baníku budou mít všichni fanoušci, kteří do hospod dorazí. Turnaj snů proběhne tuto sobotu a pořádá ho FC Baník Ostrava společně s Radegastem, oficiálním pivem klubu. Nejlepší hráč turnaje navíc získá unikátní cenu, nastoupí ve večerním zápase Baníku proti MŠK Žilina. Samozřejmě v dresu Baníku.

„Když se stal Radegast partnerem Baníku, slíbili jsme, že se zaměříme zejména na aktivity pro fanoušky. Jsem přesvědčen, že každý příznivec Baníku sní o tom zahrát si na Bazalech. To se řadě z nich v sobotu splní a ti, kteří se do týmů svých hospod nedostali, jistě přijdou v sobotu kamarády podpořit,“ řekl marketingový manažer Radegastu Karel Kraus.

Před tím ale čeká fanoušky setkání s hráči přímo ve své hospodě. Do každé z těch, jejichž týmy se utkají v Turnaji snů, dorazí vždy dva hráči Baníku, kteří budou plnit funkci kapitána a asistenta týmu. Návštěvníci hospod tak budou mít příležitost probrat s hráči u piva vše, co se točí kolem fotbalu a baníkovského týmu.

„Chlapům poradím, ať do toho dají srdce a hrají jako tým. Bez vzájemné pomoci a obětavosti to nepůjde. Konkrétní taktika je samozřejmě tajná, abychom nenahrávali soupeřům,“ řekl s úsměvem Michal Frydrych, který je kapitánem týmu z pivnice Assen v Ostravě-Zábřehu.

Turnaj snů vypukne na Bazalech v sobotu ve 13 hod. V 16:30 pak má výkop zápas Baníku proti MŠK Žilina. Na něj zcela jistě nikdy nezapomene nejlepší hráč Turnaje snů. Ten totiž zasáhne přímo do děje zápasu v dresu Baníku Ostrava. 

 

Název

Místo

Kapitán+asistent

Pivnice Assen

Ostrava - Zábřeh

Frydrych+Zawada

Restaurace Racek

Ostrava - Výškovice

Lukeš+Bárta

Pivnice Školka

Ostrava - Hrabůvka

Fantiš+Pavlenka

U Edisona

Ostrava - Hrabůvka

Hable+Engelmann

Bar Valmer

Ostrava

Kraut+Milosavljev

Restaurace U Káňu

Ostrava - Radvanice

Droppa+Sukup

Restaurace Meteor

Vratimov

Vomáčka+Mach

Restaurace Parlament

Ostrava-Poruba

Svěrkoš+Kukec


 

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA