Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Expedice Yetti navštíví moderní ski areál s šestisedačkovou lanovkou

Expedice Yetti navštíví moderní ski areál s šestisedačkovou lanovkou

Výpravy „Expedice Yetti 2012“ se přesunuly do své druhé poloviny. Čtvrtým místem, který tým Českého rozhlasu Ostrava navštíví tento pátek je moderní Ski areál Kouty nad Desnou. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníky střediska čeká i SMS soutěž o zajímavé ceny.  


„Cílem naší expedice do lyžařských středisek je zpříjemnit lyžařům a snowboardistům zážitek z lyžování v podobě horkého nápoje a sladké svačinky, které v našem stanu dostanou zcela zdarma. K tomu se mohou zúčastnit SMS soutěže o zimní ceny, například o poukázku na nákup lyžařské a snowboardové výzbroje, skipasy, vak na transport lyží a další. Vyhlášení soutěže pak probíhá přímo na místě po 15té hodině,“ vysvětluje Daniel Martínek z marketingového oddělení Českého rozhlasu Ostrava.

Tento pátek, 2. března, se tým ČRo Ostrava chystá do Ski areálu Kouty nad Desnou. „Náš stan milovníci zimních sportů najdou u sjezdovky k snowparku,“ doplnil Daniel Martínek. Ski areál Kouty nad Desnou se nachází u obce Loučná nad Desnou v Jeseníkách. Jedná se o jeden z největších a moderně zařízených areálů na Moravě. Nabízí komplexní služby - šestisedačkovou lanovku, čtyři sjezdovky (z toho dvě mají délku přes 2 km), bezplatné parkování, dětský park, snowpark, půjčovnu a servis lyží a snowboardů, restaurace s terasou, ale také historický skanzen, možnost návštěvy horní nádrže elektrárny Dlouhé Stráně nebo upravené běžecké trasy.

Expedice Yetti má za sebou úspěšné výpravy do středisek v Beskydech - Mosty u Jablunkova a Bílá. Minulý týden se expedice vrátila z HEIparku Tošovice u Oder. Po Koutech nad Desnou se expedice ještě ukáže 8. března ve Ski areálu Karlov a poslední zastávka bude ve Ski areálu Mezivodí 16. března.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.Pro další informace kontaktujte:
Daniel Martínek, marketing a PR, tel.: 596 203 144, GSM: 777 586 266
daniel.martinek@ov.rozhlas.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA