Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Expedice Yetti navštíví dva ski areály za sebou

Expedice Yetti navštíví dva ski areály za sebou

EXPEDICE YETTI 2013 Českého rozhlasu Ostrava navštíví tento týden dva ski areály – v pátek Ski Malenovice v Beskydech a v sobotu HEIpark u Tošovic. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníci středisek se mohou na místě zúčastnit i SMS soutěže o zajímavé ceny.


Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava od 8. února akce s názvem EXPEDICE YETTI 2013. V průběhu školních jarních prázdnin Moravskoslezského kraje vyrazí tým ČRo Ostrava do sedmi lyžařských středisek. Návštěvníkům ski areálů nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé ceny, např. poukázky na pobyt v horském penzionu, skipasy, poukázky do sportovního centra, dárky od ČRo Ostrava a další ceny.

Expedice Yetti letos už navštívila areály Ski Bílá (8. února) a Mosty u Jablunkova (15. února) a rozdala již přes tisíc teplých nápojů a sladkých svačinek. Tento týden v pátek 22. února navštíví Ski areál Malenovice a v sobotu 23. února HEIpark Tošovice. Stan Českého rozhlasu Ostrava najdou lyžaři u turniketů pod sjezdovkou.
Následovat ještě budou: Ski areál Rališka u Horní Bečvy 1. března, Ski areál Karlov 7. března a Ski areál Kopřivná 9. března, oba v Jeseníkách.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA