Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Expedice Yetti míří do Ski areálu Bílá

Expedice Yetti míří do Ski areálu Bílá

TZ Ostrava 14.2. 2012 - Tento pátek tým Českého rozhlasu Ostrava navštíví s „Expedici Yetti 2012“ Ski areál Bílá v Beskydech. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníci střediska se mohou na místě zúčastnit i SMS soutěže o zajímavé ceny. První expedice proběhla minulý týden 10.2. ve Ski areálu Mosty u Jablunkova.


Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava akci s názvem „Expedice Yetti 2012“. V průběhu jarních prázdnin Moravskoslezského kraje vyrazí tým ČRo Ostrava do šesti lyžařských středisek. Návštěvníkům nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé „zimní“ ceny, např. poukázky na nákup lyžařské a snowboardové výzbroje, skipasy, zimní čepice, dětské kluzáky, autoškrabky s rukavicí a další ceny.

Expedice odstartovala svou výpravu ve Ski areálu Mosty u Jablunkova 10. února. Tento týden v pátek 17. února navštíví oblíbený Ski areál Bílá. Poté následují: HEIpark Tošovice 24. února, Ski areál Kouty nad Desnou 2. března, Ski areál Karlov 8. března a poslední expedice proběhne 16. března ve Ski areálu Mezivodí.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.Pro další informace kontaktujte:
Daniel Martínek, marketing a PR, tel.: 596 203 144, GSM: 777 586 266
daniel.martinek@ov.rozhlas.cz
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA