Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Expedice Yetti 2013 jde do finále

Expedice Yetti 2013 jde do finále

EXPEDICE YETTI 2013 Českého rozhlasu Ostrava míří do posledních dvou ski areálů. Tento čtvrtek zavítá do Ski areálu Karlov a v sobotu do Ski areálu Kopřivná, oba v jesenických horách. Ve svém stanu nabídne lyžařům na zahřátí zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníci střediska se mohou na místě zúčastnit i SMS soutěže o zajímavé ceny.


Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava od začátku února akce s názvem EXPEDICE YETTI 2013. V průběhu školních jarních prázdnin Moravskoslezského kraje vyrazí tým ČRo Ostrava do sedmi lyžařských středisek. Návštěvníkům ski areálů nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé ceny, např. poukázky na pobyt v horském penzionu, skipasy, poukázky do sportovního centra, dárky od ČRo Ostrava a další ceny.

Tento týden ve čtvrtek 7. března navštíví Expedice Yetti Ski areál Karlov v Karlově pod Pradědem a v sobotu 9. března Ski areál Kopřivná v Malé Morávce. Stan Českého rozhlasu Ostrava najdou lyžaři v areálu Karlov u penzionu Roháč a v areálu Kopřivná u turniketů pod sjezdovkou.
Expedice Yetti letos už úspěšně navštívila areály: Ski Bílá (8. února), Mosty u Jablunkova (15. února), Ski Malenovice (22. února), HEIpark v Tošovicích (23. února) a Ski Rališka (1. března). Během těchto expedic rozdal tým ČRo Ostrava zdarma několik tisícovek teplých nápojů a sladkých svačinek.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA