Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Dvanáct cílů Křížem krajem

Dvanáct cílů Křížem krajem

Ve středu 1. července začíná pátý ročník oblíbené turistické soutěže Českého rozhlasu Ostrava s názvem Křížem krajem. Na soutěžící čeká během prázdnin dvanáct zajímavých míst Moravskoslezského kraje.


Nejlepší soutěžící budou odměněni zájezdy, outdoorovým sportovním vybavením, horskými koly a dalšími atraktivními cenami.

Přesně na prázdninové měsíce připravil Český rozhlas Ostrava pro své posluchače populární turistickou soutěž s názvem KŘÍŽEM KRAJEM. Soutěžní karta zavede letošní účastníky na dvanáct zajímavých míst našeho kraje – nejenom na beskydské vrcholy, ale také do Arboreta, na zámek ve Frýdku-Místku nebo na hrad Sovinec. Z těchto vybraných dvanácti míst budou soutěžící sbírat razítka do soutěžní karty. Tu účastníci najdou po celou dobu soutěže na recepci ČRo Ostrava, ve všech informačních centrech Moravskoslezského kraje, u partnerů soutěže a samozřejmě v určených cílových místech.

Ke všem dvanácti cílovým místům si Český rozhlas Ostrava ještě vymyslel zapeklité otázky, které soutěžící najdou na zadní straně karty. Nápovědy k otázkám uslyší v některém z prázdninových pořadů stejného názvu jako soutěž, vysílaném každý všední den od 9:15 hodin. „Ten, kdo nechce pátrat příliš dlouho po správné odpovědi tomu stačí, aby si nás ve správnou hodinu naladil,“ doporučuje Richard Piskala, šéfredaktor Českého rozhlasu Ostrava. „Letos jsme pro soutěžící jako výhry nachystaly tři zájezdy – k moři, do maďarských lázní a do rakouského Lunz am See. Dále mohou vyhrát poukázky na nákup sportovních potřeb z Alpine Pro, tři horská kola značky 4EVER, cyklistické doplňky, reklamní předměty ostravského rozhlasu a spousta dalších atraktivních cen. Bližší informace o soutěži a podmínkách získají soutěžící z našich internetových stránek,“ řekl Daniel Martínek z marketingového oddělení Českého rozhlasu Ostrava.

Výhercem se stane ten, komu se podaří nejlépe vyplnit soutěžní kartu. Nejdříve se bude hodnotit počet získaných razítek, poté počet správně zodpovězených otázek. V případě shody u více soutěžících rozhoduje o pořadí výherců správně zodpovězená tipovací otázka nebo nejbližší tip. Vyplněnou kartu musí soutěžící osobně doručit na vrátnici ostravského rozhlasu nejpozději do 31. srpna nebo ji mohou zaslat do stanoveného termínu poštou. Vyhlášení výsledků proběhne ve vysílání v pátek 4. září v dopoledních hodinách a to na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Třinecko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo také na internetové adrese www.rozhlas.cz/zive.


Pro další informace kontaktujte:
Daniel Martínek, marketing a PR, tel.: 596 203 144, GSM: 777 586 266
daniel.martinek@ov.rozhlas.cz
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA