Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Dny NATO v Ostravě, tip na tento víkend

Dny NATO v Ostravě, tip na tento víkend

Uvažujete co o víkendu? Potom Vám můžeme vřele doporučit navštívit DNY NATO v Ostravě. Navštívili jsme několik předchozích ročníků a opravdu stojí tato akce za shlédnutí.


Dny NATO v Ostravě jsou největší letecko-armádně-bezpečnostní akcí ve střední Evropě. Jejím cílem je prezentovat široké veřejnosti co nejširší škálu prostředků, kterými disponuje Česká republika a její spojenci na poli zajišťování bezpečnosti.

Součástí akce jsou besedy, filmové projekce, semináře a prezentace vojenské a záchranářské techniky gradující programem na Letišti Leoše Janáčka Ostrava

Celodenní program se skládá z prezentace těžké vojenské, policejní i záchranářské techniky, dynamických ukázek výcviku speciálních jednotek, leteckých ukázek a prezentace výzbroje, výstroje a vybavení útvarů. Nikde jinde přitom není možné na jediném místě shlédnout špičkové umění a techniku nejenom vojáků, hasičů a policistů, ale také celníků, vězeňské služby, městské policie a dalších elitních útvarů.

Každým rokem se snaží organizátoři návštěvníkům akce nabídnout něco výjimečného.

Organizátory Dnů NATO v Ostravě jsou sdružení Jagello 2000, Velitelství společných sil Armády České republiky, Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje, Krajské ředitelství policie Severomoravského kraje Policie České republiky a Letiště Leoše Janáčka Ostrava. Akci podporuje Ministerstvo zahraničních věcí České republiky, Moravskoslezský kraj, Public Diplomacy Division NATO a Statutární město Ostrava.

Program Dny NATO 2010

Středa 15. září 2010
Akční odpolední show, Avion Shopping Park Ostrava

Čtvrtek 16. září 2010
Jeden den s dokumenty České televize, Minikino Kavárna Ostrava

Pátek 17. září 2010
Besedy s piloty, Dům knihy Librex Ostrava

Sobota 18. září 2010 - neděle 19. září 2010
Víkendová show, Letiště Leoše Janáčka Ostrava

Aktuální informace najdete na stránkách www.dny-nato.cz/

 

 

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA