Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Citron zahájí v Nošovicích turné

Citron zahájí v Nošovicích turné

Legendární metalová kapela Citron vyráží na druhou část úspěšného turné Plni Energie a Radegast. Na první koncert se mohou těšit návštěvníci 11. ročníku Radegast dne, který proběhne v sobotu 14. září v Nošovicích.


Kapela zahraje skladby z veleúspěšných desek Plni Energie a Radegast, kterých se prodalo přes půl milionu kusů a vynesly v roce 1988 Citron na první místo v anketě Zlatý slavík. Vstup na Radegast den je tradičně zdarma.

„Jsme moc rádi, že máme Citron na Radegast dni. Program jsme postavili na interpretech, jejichž kořeny jsou na Moravě, ale její hranice už dávno překročili a jsou populární v celé ČR. A mezi takovými nemůže metalový Citron chybět,“ řekl marketingový manažer značky Radegast Karel Kraus. Kromě Citronu zahrají v Nošovicích kapely Kryštof, Mňága a Žďorp, Buty a zazpívá Ewa Farna.

Kapela Citron se vydala na turné v dubnu letošního roku. Skvělá atmosféra koncertů a zaplněné sály ukázaly, že návrat na pódia byl správným rozhodnutím. Díky úspěchu jarní šňůry se kapela rozhodla navázat druhou sadou koncertů, které zahájí právě na svátku piva Radegast v Nošovicích. Do konce letošního roku se kapela představí v 8 městech.

Na pódia vyrazí skupina Citron v klasické sestavě, ve které hrála v letech své největší slávy. O pořádný nářez se postarají kytaristé Jaroslav Bartoň a Jirka Šperl, baskytarista Václav Vlasák, bubeník Radim Pařízek a zpěvák Fany Michalík.

Plán druhé části turné Citronu

15.11.2013 Želeč u Tábora – Kulturní Dům
16.11.2013 Ústí nad Orlicí – Kulturní Dům
30.11.2013 Březolupy – Sportovní Hala
4.12.2013 Ostrava – Garage
8.12.2013 Žďár nad Sázavou – Dům Kultury
12.12.2013 Opava – Kulturní Dům Rybníček
13.12.2013 Frýdek Místek – Klub Stoun
15.12.2013 Prostějov – Společenský Dům
 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA