Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Chcete vidět tančící rolby? Dorazte na Dolní Moravu!

Chcete vidět tančící rolby? Dorazte na Dolní Moravu!

V zahraničních lyžařských střediscích, především v Rakousku, je Adventure Night již zavedeným pojmem u všech milovníků netradiční podívané. Letos v zimě se Adventure Night podívá poprvé také do České republiky a to díky iniciativě Relax & sport resortu Dolní Morava.


 

„Nenechte si ujít fantastickou exhibici pro celou rodinu, plnou úžasných zážitků i zábavných momentů. Zjistíte, co všechno se dá na sněhu a třeba i ve vzduchu provádět,“ láká na akci obchodní ředitel areálu Martin Palán a dodává, že celá show bude moderovaná profesionálem, nebude chybět hudba a na závěr si hosté mohou dopřát pár horkých drinků při oblíbené after party přímo na svahu.

Během noční show představí umění žongléři s ohněm nebo instruktoři s nacvičenými Demo jízdami ve formacích či při freestyle exhibicích. Jejich bláznivé kousky pak podpoří laserové a světelné efekty. Akce vypukne v osm hodin večer u lyžařského vleku Kamila naproti hotelu Vista. „Divákům se představí také zkušení rolbaři, kteří uvedou synchronizovanou taneční sestavu se stroji Pistenbully 600,“ popsal Martin Palán.

Relax & sport resort Dolní Morava uspořádá Adventure Night během této zimy hned několikrát, a to v sobotních termínech 24.1., 31.1., 7.2., 14.2., 21.2., 28.2., 7.3. a 14.3.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA