Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Český rozhlas Ostrava se opět po roce vydává po stopách Yettiho

Český rozhlas Ostrava se opět po roce vydává po stopách Yettiho

Český rozhlas Ostrava pořádá druhý ročník výpravy za Yettim s názvem EXPEDICE YETTI 2013. Tým Českého rozhlasu Ostrava navštíví během února a března sedm lyžařských středisek v Beskydech a Jeseníkách.


Ve svém stanu pak lyžařům na zahřátí nabídne zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Návštěvníci střediska se mohou na místě zúčastnit i SMS soutěže o zajímavé ceny. První expedice proběhne již tento pátek 8. února ve Ski areálu Bílá v Beskydech.

Pro všechny milovníky zimních sportů, především lyžování a snowboardingu, připravil Český rozhlas Ostrava od pátku 8. února akci s názvem EXPEDICE YETTI 2013. V průběhu školních jarních prázdnin Moravskoslezského kraje vyrazí tým ČRo Ostrava do sedmi lyžařských středisek. Návštěvníkům ski areálů nabídne ve svém stanu zdarma teplý nápoj a sladkou svačinku. Navíc návštěvníci mohou přímo na místě vyhrát v SMS soutěži zajímavé ceny, např. poukázky na pobyt v horském penzionu, skipasy, poukázky do sportovního centra, dárky od ČRo Ostrava a další ceny.

Expedice startuje prvním termínem v pátek 8. února v 10.30 hodin ve Ski areálu Bílá v Beskydech. Stan Českého rozhlasu Ostrava najdou lyžaři u severního svahu u nástupu na sedačkovou lanovku.
Následovat budou: Ski areál Mosty u Jablunkova 15. února, Ski Malenovice 22. února, HEIpark Tošovice 23. února, Ski areál Rališka 1. března, Ski areál Karlov 7. března. Poslední expedice proběhne 9. března ve Ski areálu Kopřivná v Jeseníkách.

Bližší informace lze najít na internetových stránkách Českého rozhlasu Ostrava www.ostrava.rozhlas.cz a ve vysílání na frekvencích: REGION 99,0 FM * Ostravsko 107,3 FM * Těšínsko 105,3 FM * Opavsko 102,6 FM * Bruntálsko 95,5 FM nebo živě také na internetových adresách: www.rozhlas.cz/zive a www.play.cz/cesky-rozhlas-ostrava.

 

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA