Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Baškohrátky nabídnou celodenní netradiční zábavu

Baškohrátky nabídnou celodenní netradiční zábavu

/Baška/ - Již pátým rokem se na přehradě v Bašce uskuteční v sobotu 13. srpna 2011 od 9:00 tradičně netradiční zábava v podobě soutěže nezvyklých plavidel, zápolení týmu v drtivé porážce aneb soutěž v tarzanii dráze, ukázky největší námořní a letecké bitvy RC modelů v ČR a koncert pod otevřeným nebem kapel TEAM revival, Jiří Schellinger, Dona Said Yes a další. Přehrada Baška si letos připomene 50 let od svého zprovoznění.


BAŠKOHRÁTKY jsou den plný zábavy a legrace, ale hlavně kreativní soutěž nadějných konstruktérů fantazijních korábů, výstředních lodí, netradičních plavidel a jiných neodolatelných plovoucích nezvyklostí. Navrhněte a dejte dohromady své plavidlo a vrhněte se do bláznivého zápolení před zraky zvědavých diváků. Čím bláznivější a originálnější stroj bude, tím větší šance se nabízí k přednímu umístění v konečném pořadí. Letos soutěžení rozšiřujeme o týmové adrenalinové hry. Na vítěze v obou soutěží čekají zajímavé odměny v hodnotě 30.000,- Kč! Zúčastněte se, nic Vás to nestojí nebo se přijďte podívat a podpořit své favority.

Hlavní program doplní vystoupení vodní záchranné služby, hry a soutěže pro děti, nafukovací atrakce, TARZANIE park, Aqua-zorbing, vodní trampolíny a občerstvovací základny plné lahodného jídla a pití, ale také taneční zábava s živou hudební show při západu slunce. Vystoupí TEAM revival, Dona Said Yes, Jiří Schellinger revival, R.U.M. rock. Celá akce bude zakončena ohňostrojem.
Moderuje již nezapomenutelný Vlasta Korec.

Kdo má zájem se zúčastnit divoké plavby může sebe nebo svůj tým stále nezávazně přihlásit na www.baskohratky.cz, kde najdete i pravidla. S přihláškou neotálejte, máte jedinečnou šanci udělat něco krásně bláznivého. Námořní předpisy nedovolují účast kapitánů mladších 16 let. Kapitáni pod 18 let musí mít písemný podpis rodičů. Přihláška je nezávazná, ale pomůže velmi s přípravou celodenního programu.

Další informace naleznete na stránkách : www.baskohratky.cz

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA