Úvodní strana » Aktuality » Událo se » Adrenalin, zábava, sport, hodnotné výhry. Sportovci mají olympiádu, fanoušci mají Fanouškiádu!

Adrenalin, zábava, sport, hodnotné výhry. Sportovci mají olympiádu, fanoušci mají Fanouškiádu!

Sledování jedinečných okamžiků, kdy čeští reprezentanti dojatě přebírají medaile na největší sportovní události planety, prožívá každý více či méně zapálený fanoušek. Pociťuje opravdovou hrdost a vlastenectví. A satisfakci, že jeho povzbuzování bylo po zásluze odměněno - cenným kovem.


Radost sdílená s ostatními členy rodiny a pár přáteli na sociálních sítích ale v modrém světle televizní obrazovky rychle bledne. Letos bude proto všechno jinak. Spojili jsme své síly a českou výpravu v boji o zlato podpoříme společně. Staňte se i vy plnohodnotnou součástí národního týmu a fanděte srdcem! Zapojte se do Fanouškiády na www.fanouskiada.cz.

Ať už žijete sportem ve dne v noci, nebo máte jen potřebu podělit se o své nadšení z úspěchů českých závodníků, olympijská kampaň České spořitelny je určena právě vám.
O vítězství přitom nemusí být jen řeč, stejně jako sportovci na olympiádě si mohou fanoušci na Fanouškiádě vybojovat zlatou medaili nebo další hodnotné ceny, jakými jsou oficiální olympijská kolekce od Alpine Pro, domácí kino, LCD televize, tablety a herní konzole. Výhry šťastným výhercům osobně doručí přední čeští sportovci. První z nich předala zlatá olympijská vítězka Kateřina Neumannová.„Mám radost, že se díky Fanouškiádě podaří ke sportu a vůbec dění v Soči přilákat ještě více lidí. Je to výborný nápad, a když ještě můžete navíc i něco vyhrát, kdo by se nechtěl zapojit,“ smála se Kateřina Neumannová, která se Fanouškiády aktivně účastní.

Být součástí Fanouškiády totiž neznamená jen fandit a sbírat body za své každodenní aktivity body, ale také dostávat aktuality z centra olympijského dění v Soči i exkluzivní informace ze zákulisí přímo od českých sportovců. Pro tři nejaktivnější fanoušky jsou pak připraveny odměny nejcennější. Medaile vyrobené celé z ryzího zlata v celkové hodnotě 1 milion korun, což převyšuje i nominální hodnotu olympijských kovů. O všechny ceny se hraje na www.fanouskiada.cz až do 26. února 2014.

Další články


Další články
Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA