Soutěžní přehlídka Chrám i tvrz 2018 zná své vítěze

Typ akce:
Termín:
13. 04. 2018
Místo konání:
Dům kultury Vsetín
Cena:
neuvedeno
Oblast:
GPS:
49.338, 17.991
Podrobný popis:

 

Uplynulý víkend patřil Dům kultury Vsetín 25. ročníku soutěžní přehlídky CHRÁM I TVRZ 2018.


V pátek 13. dubna se v malém sále soutěžilo v uměleckém přednesu, kde své recitátorské schopnosti a dovednosti předvedlo celkem 33 dětí ve 3 soutěžních kategoriích. Výkony hodnotila čtveřice odborných porotců ve složení: Kristýna Fusková, Magda Goláňová, Kateřina Mrlinová a Dušan Trličík, kteří rozhodli o následujícím pořadí.


I. KATEGORIE (1, 2, 3. TŘÍDA) 
1. místo: Adéla Suchánková - ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí
2. místo: Marie Hellerová - ZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí a Karin Hubová - ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí
3. místo: Jindřich Hruška - ZŠ Sychrov, Vsetín a Štěpán Kapitán - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí
čestné uznání: Elen Trusinová - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí a Eliška Mrlinová - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí


II. KATEGORIE (4, 5, 6. TŘÍDA)
1. místo: Eliška Příleská - ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
2. místo: Vojtěch Heller - ZŠ Salvátor, Valašské Meziříčí
3. místo: Agáta Veselá - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí a Renáta Danišová - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí
čestné uznání: Radovan Dujka - ZŠ Nový Hrozenkov
čestné uznání: Vendula Kamlarová - ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí a Daniel Sváček - ZŠ Vyhlídka, Valašské Meziříčí


III. KATEGORIE (7, 8, 9. TŘÍDA)
1. místo: Dorota Příleská - ZŠ Křižná, Valašské Meziříčí
2. místo: Petr Vajgl - ZŠ Žerotínova, Valašské Meziříčí
3. místo: Adéla Foltýnová - ZŠ Rokytnice, Vsetín a Zbyněk Rohlík - ZŠ Trávníky, Vsetín
čestné uznání: Pavla Pernická - ZŠ Masarykova, Valašské Meziříčí, Barbora Hodošková - ZŠ Ohrada Vsetín a Tereza Danišová - Gymnázium Valašské Meziříčí


Velký sál domu kultury v sobotu obsadilo devět sborů z Valašského Meziřící, Karolinky, Nového Jičína, Olomouce a Ostravy, které se od 10.30 hodin představily v rámci krajské přehlídky dětských pěveckých sborů odborné tříčlenné porotě v čele s Mgr. Milanem Chromíkem, která rozhodla následovně:


1. místa:
sbor Kulihrášek Nový Jičín
sbor Minidizo ZUŠ Valašské Meziříčí


2. místa:
sbor Stonožka ZUŠ Valašské Meziříčí
sbor Music bodo st.


3. místa:
sbor Ko-Ko Ostrava
sbor Music bodo ml.


Čestná uznání: 
Dorotě Příleské – za houslový doprovod DPS Minidizo a Stonožka
Anně Hurychové – za flétnový doprovod DPS Minidizo a Stonožka


Zvláštní uznání:
souboru Mrňousci /Ostrava/
Mgr. Evě Ježíkové za tvůrčí přístup k dětskému sborovému zpěvu a smysl pro phybovou choreografii
Dušanu Brusovi za klavírní doprovod souboru Kulihrášek
Lence Velikovské za klavírní doprovod souboru Ko–ko a Jižánek


Všem oceněným gratulujeme a budeme se těšit opět za rok na viděnou!

 

Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:

Podobné akce

PARTIČKA na vzduchu 19. 09. 2018  |  Ferdinand Leffler: Žijte ve své zahradě 19. 09. 2018  |  Ivan KRÁL a BAND 20. 09. 2018  |  Život na zahradě 21. 09. 2018  |  Zdraví a Duše 21. 09. 2018  |  BIO BEAUTY 21. 09. 2018  |  Život na zahradě 21. 09. 2018  |  Zdraví a Duše 21. 09. 2018  |  Balady zbojnické 22. 09. 2018  |  Hrad žije první pomocí 22. 09. 2018




Další akce v okolí?

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA