ROCKOVÁNÍ NAD OLZOU

Typ akce:
Termín:
12. 08. 2017
Místo konání:
parku A. Sikory v Českém Těšíně
Cena:
50Kč
Oblast:
GPS:
N 49°, E 18°
Podrobný popis:
3. ročník jednodenního rockového festivalu v příjemném prostřední rozlehlého parku A. Sikory v Českém Těšíně.

Organizátor: Kulturní a společenské středisko "Střelnice"

 

Všichni rockeři a fanoušci pořádné muziky se v sobotu 12. srpna 2017 setkají s mistry elektrických kytar tváří v tvář. Program začíná ve 14:00 hodin a na pódiu se budou střídat začínající kapely s rockovými legendami až do 22:00 hodin. Vše bude na správnou míru uvádět ostřílený moderátor Dr. Riff.

PROGRAM:

14:00 – 15:00 Bad Joker´s Cream
15:45 – 16:45 Legendy se vrací
17:30 – 18:30 Alice a Dan Bárta
19:15 – 20:15 Traktor
21:00 – 22:00 R+ Members Club

Jako první se na pódiu objeví frýdecko-místecká kapela Bad Joker´s Cream, která si zakládá na typicky hard-rockových riffech 70′ a 80′ let s příměsí moderního rocku a heavy metalu.

Hned po úvodní kapele už nastoupí partička skvěle sehraných muzikantů hrajících pod názvem Legendy se vrací a ve svém nezaměnitelném podání obecenstvu naservíruje hity známé snad všem generacím – od Pink Floyd přes Led Zeppelin až po Deep Purple nebo Erica Claptona.

V programu pak bude následovat jedna z nejzásadnějších českých rockových kapel 90. let Alice, která v Českém Těšíně vystoupí v původní sestavě se zpěvákem Danem Bártou! Původem plzeňská skupina, která se do širokého povědomí zapsala již v roce 1991 albem YEAH! bude letos k vidění ve své nejslavnější sestavě v rámci pouze několika exkluzivních open air vystoupení!

Každého příznivce melodického a česky zpívaného rocku potěší vystoupení hudební skupiny Traktor, která na festival přiveze nejen své největší hity, ale i novinky z podzimního alba Artefuckt. Moravsko-pražská hardrocková kapela je známá svým dobrým zvukem, promyšlenými aranžemi a pozoruhodným vrstvení nástrojů.

Rockovou atmosféru na závěr ještě více rozvášní tribute band kapely Rammstein s názvem R+ Members Club pocházející z Liberce. Perfektní hudební vystoupení totiž doprovází pyrotechnická show, výrazné líčení a kostýmní podívaná.

plakat_do_novin_2017

Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:


Další akce v okolí?

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA