MOHELNICKÝ DOSTAVNÍK - 42. ročník

Typ akce:
Termín:
31. 08. 201703. 09. 2017
Místo konání:
neuvedeno
Cena:
neuvedeno
Oblast:
GPS:
N 49°, E 16°
Podrobný popis:
festival

ČTVRTEK 31. srpna 2017

 

RECITÁL DOSTAVNÍKU - hrad Bouzov - zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

 

18:00 hod.

JANA ŠTEFLÍČKOVÁ Praha

19:00 hod.

VÁCLAV FAJFR & ACUSTRIO Ostrava

20:00 hod.

FOLK TEAM Brno

 

 

 

 

 

PÁTEK 1.září 2017

 

HLAVNÍ SCÉNA  -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

 

Začátek v 16:00 hod.

VLAJKA Smolaři Mohelnice

 

Pozdrav po hvězdách - ŠPUNT Přerov - vzpomínka na všechny kamarády, kteří již nejsou mezi námi.

 

Soutěž kapel - soutěž o ceny diváků a odborné poroty

 

Uvádí Josef MLOK Grim z Karviné

   
 

1.

SELF MADE Ostrava - Mohelnice

2.

POTOKAP Slaný

3.

FAJBEAT Liteň

4.

NOVÁ SEKCE Praha

5.

KUPODIVU Brno

6.

ISARA Mladá Boleslav

7.

FEST Karviná

8.

SASABAND Ostrava

9.

CONNER PL

10.

MIKE FOJTÍK & Přátelé Ostrava

11.

JANKO KULICH & Kolegium Žiar nad Hronom SK

 

HLAVNÍ SCÉNA  -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

 

Scéna TV NOE – Televize dobrých zpráv, uvádí: Jiří moravský Brabec

 

19:30 - 20:10 hod.

SLUNÍČKO Bohumín

20:20 - 20:50 hod.

VOJTA KIĎÁK TOMÁŠKO Loket nad Ohří (70 let)

21:10 - 21:50 hod.

MOŠNY Brno

22:10 - 23:10 hod.

MIKI RYVOLA & NEZMAŘI České Budějovice

23:30 - 00:45 hod.

ZRCADLA CZ (30 -1 let na podiích)

 

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka) - zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

 

Uvádí Míra Ošanec

 

Recitály kapel

17:00 - 17:35 hod.

ŠPUNT Přerov

17:50 - 18:25 hod.

POTOKAP Slaný

18:40 - 19:15 hod.

NOVÁ SEKCE Praha

19:30 - 20:05 hod.

DOMINO Olomouc

20:20 - 20:55 hod.

STRÁNÍCI & Míra OŠANEC

21:10 - 21:45 hod.

MIKE FOJTÍK & Přátelé Ostrava

22:00 - 23:00 hod.

FILMOVÁ SOUTĚŽ amatérských filmů – soutěž o cenu diváků

 

FILMOVÁ SOUTĚŽ

 

Začátek ve 22:00 hod - uvádí: Karel KARLOS Soukop, redaktor a kameraman TV Polar Ostrava
Velkoplošná projekce DRAGON Agency

 

1.

ALPINE ROUTE

Milan Ohurniak, Liptovský Mikuláš SK

10´00´´

2.

PRECHÁDZKA WESTERN CITY BOSKOVICE

Urtica film SK

6´00´´

3.

AKTY X

Ivan Vredík (Vredík & Plevo)

5´50´´

4.

KLEKÁNICE

Stanislav Domanský, Kroměříž

2´40´´

5.

O STARÉM HRADĚ

Stanislav Domanský, Kroměříž

1´00´´

6.

VÝTAH

Danuše Kubátová, Praha

2´53´´

7.

VE VLAKU

Danuše Kubátová, Praha

1´07´´

8.

SLIB

Pavel Kubát, Praha

1´01´´

9.

NÁVŠTĚVNÍCI

Pavel Kubát, Praha

1´50´´

10.

STALKER

Kristián Ganobjak, Oravské Veselé SK

10´48´´

11.

V SÍTÍCH

Martin Bohadlo

3´28´´

12.

WC

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

2´30´´

13.

TELEVIZE

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

0´60´´

14.

AŤ ŽIJE VLÁDA

Bohumír Novák, Nové Město na Moravě

0´60´´

15.

ARGUMENT

Ing. Arnošt Lukeš, Otrokovice

1´00´´

16.

ZA ZÁDY

Šimon Syrovátka, Praha

1´30´´

17.

KEĎ MUSÍŠ...

Ján Kuska, Liptovský Mikuláš SK

1´08´´

18.

JAK SE STAVÍ TOTEM

Jaromír Schejbal

9´50´´

19.

JSEM, JSME

René Souček a Adéla Jonášová

2´10´´

20.

STO TISÍC SLOV

René Souček a Lenka Mertová

4´40´´

 

DUHOVÁ SCÉNA - Písničkáři Dostavníku

 

uvádí Míra Ošanec

 

23:30 - 24:00 hod.

JIŘÍ MÍŽA Stará Ves u Rýmařova

24:10 - 24:40 hod.

MAREK SOLDÁN Prostějov

00:50 – 01:30 hod.

RENÉ SOUČEK a MAREK HLOSTA (křest CD „Sto tisíc slov“) - na dobrou noc do hajan a do spacáků

 

KOSTEL SV. PROKOPA v Lošticích (3 km od Mohelnice) - akustický recitál

 

19:00 - 20:30 hod.

HRNEK Hlučín

 

 

 

SOBOTA 2. září 2017

 

DUHOVÁ SCÉNA - druhá scéna (zadní louka)

 

zvuk ing. Miloslav Chramosta – RSC MUSIC Pardubice

 

09:00 - 09:35 hod.

DUHOVÁ SNÍDANĚ s kapelou KOFE@VLNA Olomouc

 

 

 

Mladá scéna: uvádí Věrka a Honza Štaiglovi

09:45 - 10:20 hod.

VODNÍCI Mohelnice + Julča Petříková Mohelnice

10:30 - 11:05 hod.

SELF MADE Ostrava – Mohelnice

11:15 - 11:50 hod.

MAROD Ostrava – křest prvního CD René Tesáka Matláška „Mezi prsty“

12:00 - 13:00 hod.

Divadelní vystoupení s písničkami pro naše nejmenší – „LOLO a PIŠKÓT NA SAFARI“

 

HLAVNÍ SCÉNA  -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

 

Uvádí Josef Mlok Grim

 

09:00 - 09:40 hod.

D.N.A. Brno – absolutní vítěz 38. Mohelnického dostavníku® 2013

09:55 - 10:35 hod.

ALIBABA Horka nad Moravou – křest CD „Vracím se domů“

10:45 - 11:30 hod.

ROBERT KŘESŤAN & DRUHÁ TRÁVA CZ

11:45 - 12:00 hod.

Vyhlášení výsledků a předání cen

 

GALAPŘEHLÍDKA  -  HLAVNÍ SCÉNA -  zvuk Saša Nagy, P.Z.O. servis, s.r.o., Brno

 

Začátek : 14:00 hod. -  Slavnostní zahájení  -  uvádí: Vašek Souček

 
Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:


Další akce v okolí?

ŽALMAN A SPOL.

14:15 - 15:05 hod. 

FUNNY FELLOWS SK

15:20 - 16:00 hod. 

ŽAMBOŠI

16:15 - 16:55 hod. 

Z HECU Praha (loňská vítězná kapela)

17:10 - 17:40 hod. 

POUTA Pardubice

17:55 - 18:35 hod.