MAFIÁNSKÝ PLES POD MASKOU

Typ akce:
Termín:
04. 03. 2017
Místo konání:
DK AKORD
Cena:
neuvedeno
Oblast:
GPS:
N 49°, E 18°
Podrobný popis:
Rok se s rokem sešel a vy se opět můžete těšit na již tradiční ples Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, který letos spolupořádá studentská firma ClearWay!

MAFIÁNSKÝ PLES POD MASKOU

datum: 04. 03. 2017 – 19:00

Rok se s rokem sešel a vy se opět můžete těšit na již tradiční ples Gymnázium, Ostrava-Hrabůvka, který letos spolupořádá studentská firma ClearWay!

Letošní téma je zcela zřejmé – MAFIÁNSKÝ PLES POD MASKOU! Očekáváme tak co nejvíce hostů vymóděných originálními škraboškami. Výhodná nabídka! Prvních padesát z vás, kteří se na ples dostaví ve škrabošce, získá vynikající welcome drink! Pokud si nějakou tu masku zařídit nestihnete, nezoufejte – v průběhu celého večera si budete moci škrabošky zakoupit u našich krásných hostesek. A pokud doma najdete i mafiánské doplňky, rozhodně je berte s sebou!

BEZPEČNOSTNÍ UPOZORNĚNÍ: Samopal, bombu a Galaxy Note 7 nechte prosím doma. Náš ples bude bomba i tak!

Na co všechno se můžete těšit? Zahraje vynikající skupina Ginger Chocolate, v klubu nebude chybět oblíbený DJ Bena a velkým překvapením bude akrobatické vystoupení Taneční skupina STYX! Prošvihnout nesmíte ani hvězdné ukázky latinskoamerických tanců v podání tanečního páru Petr Otáhal a Vendula Prokopová. A abychom nezapomněli! Chybět nebude ani opravdu bohatá tombola a spousta skvělé zábavy – garantujeme, že u nás se nudit rozhodně nebudete!

Rezervovat lístky můžete na www.clearway.cz/rezervace.

Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:


Další akce v okolí?

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA