Dobročinný geocaching v NAPILE Ostravice

Typ akce:
Termín:
30. 09. 2017
Místo konání:
areál NAPILE Ostravice
Cena:
neuvedeno
Oblast:
GPS:
49.537, 18.393
Podrobný popis:
Dobročinný geocaching v NAPILE Ostravice

Dobročinný geocaching se uskuteční v sobotu 30. září v době od 9:00 do 17:00 hodin v areálu bývalé arcibiskupské pily v obci Ostravice a jejím okolí. V rámci Dobročinného geocachingu lze v areálu NAPILE Ostravice a blízkém okolí najít celkem 25 ukrytých kešek. Ty budou ohodnoceny určitým počtem bodů dle náročnosti. K hledání kešek budou hráčům zadány GPS souřadnice a mapa rozmístěných kešek. K účasti ve hře je potřeba jen chytrý telefon nebo jakákoli GPS navigace, dobrá nálada a alespoň trochu soutěživý duch. Čím více kešek v co nejkratším čase hráči naleznou, tím více peněz mohou získat pro některou z neziskových organizací. Pro tři nejúspěšnější hledače kešek jsou připraveny šeky s odměnou ve výši 10 000 Kč, 5 000 Kč a 3 000 Kč! Šeky pak mohou vítězové věnovat neziskové organizaci podle vlastního uvážení. Finanční dar poskytuje společnost RIDERA REALITY, vlastník areálu NAPILE Ostravice, která akci ve prospěch neziskových organizací pořádá. Peníze pro svou neziskovou organizaci mohou vyhrát i její zaměstnanci. Součástí Dobročinného geocachingu bude také prezentace zúčastněných neziskových organizací.

Na akci není potřeba se dopředu registrovat. Registrace bude probíhat v den konání akce přímo na místě a bude probíhat od 7:30 hodin. Samotná hra odstartuje v 9:00 hodin a předpokládaný konec hry je v 17:00 hodin. Po 18:00 hodině budou vyhlášeny výsledky geocachingu a pro všechny účastníky bude připraven GEOvečírek s dýdžejem, který vystupoval i na multižánrovém festivalu Colours od Ostrava! Akce je určena široké veřejnosti, rodinám s dětmi, ale i zástupcům neziskových organizací. Není nijak náročná. Zvládne ji každý běžný turista včetně dětí! Pro ty je připraven dětský okruh. Všichni malí účastníci se mohou těšit na drobný dáreček.

Areál NAPILE Ostravice je uzpůsoben pro pohyb osob s pohybovým znevýhodněním, je velmi dobře dostupný osobním automobilem, ale i vlakem. Areál bývalé pily se nachází přímo u konečné vlakové zastávky v obci Ostravice (od Ostravy jezdí vlaky každou hodinu). Parkování pro osobní automobily je zajištěno přímo v areálu bývalé pily a je zcela zdarma!

Všichni jsou na akci srdečně zváni!

 

 

Podrobnější informace budeme postupně uveřejňovat na facebookovém profilu areálu NAPILE Ostravice https://www.facebook.com/NapileOstravice/?ref=br_rs. 

Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:


Další akce v okolí?

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA