Čínský národní cirkus - Grandhotel Hong Kong Zábava

Typ akce:
Termín:
16. 01. 2017
Místo konání:
Ostravar Aréna, Ruská 3077/135 Ostrava-Zábřeh
Cena:
neuvedeno
Oblast:
GPS:
N 49°, E 18°
Podrobný popis:
Soubor špičkových akrobatů již popáté navštíví Českou republiku!

 

Soubor špičkových akrobatů již popáté navštíví Českou republiku!

I tentokrát si akrobaté připravili nový program s názvem „GRANDHOTEL HONG KONG - Svět návštěvníka Říše středu“.

Hong Kong byl od poloviny 19. až do konce minulého století britskou kolonií v Jihočínském moři, obklopený velkou všudypřítomnou Čínou.
Nová show GRANDHOTEL HONG KONG, jako metafora, odráží tuto napjatou situaci, boj jednotlivých vlivů a míchání kultur, v podobě starého viktoriánského GRANDHOTELU.  Zde se setkávají lidé z celého světa, lidé z různých společenských vrstev, různého věku i různých názorů na svět. Všichni se však chystají ponořit do tajemného světa čínské kultury a tradic, aby prozkoumali a pochopili místní podnikání, obchodování nebo jednoduše našli své životní štěstí. Tajemství a kouzlo úspěchu je prezentováno tradiční asijskou poezií, která společně s neuvěřitelnou akrobacií přináší zábavu, smích a neskutečně krásný pocit z neznámého světa.

Akrobatická čísla jsou tak vynikající, že vedou ke gejzírům nadšení a ovacím ve stoje prakticky po každém čísle. Cirkusová čísla jsou obrazem Asie, magická čísla zase ohromující, umělci všechny okouzlí a klauni pořádně zahrají na vaši bránici. Oceňovaná akrobacie Říše středu překračuje a porušuje zákony gravitace a lidská mysl nechápe, jak je něco takového vůbec možné. Krásná dívka jako had, elegantní akrobat v neuvěřitelně dokonalém čísle akrobacie na rukou, charismatičtí žongléři s obrovskými vázami, klauni a akrobaté – to vše jsou kousky mozaiky, které tvoří jedinečný a jednolitý celek Hong Kong Hotel a berou diváka na výlet, který opravdu nemá obdoby. Nechte se přenést do podivného a přesto tak fascinujícího světa světově uznávanými a oceňovanými umělci.

Zpět na přehled
AKCE na Váš mail:


Další akce v okolí?

Pořadatelé přidejte akci do kalendáře akcí ZDARMA